Карнеол клас АААААА и стомана

  • 130.00лв.
  • Наличност:1
  • Производител: Love&Life Jewelery
  • Модел: Карнеол клас ААААА и стомана
Количество:

Карнеол клас АААААА 8 мм

Колие - 45 см

Гривна 18 см

Обеци - 10 см

Лазерно гравирана стомана

Напишете мнение

Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър